o nas

logo otwarta na foto

 

W dzisiejszym świecie czas zdaje się upływać coraz szybciej. W pośpiechu się rodzimy, żyjemy i umieramy. Przebiegamy obok ważnych osób, relacji, spotkań, wydarzeń oraz rzeczy, przez co ich piękno niejednokrotnie pozostaje przez nas niezauważone.

O to niedostrzeżone piękno, stajemy się ubożsi, a przez to mniej szczęśliwi. Sztuka oraz spotkanie z nią, jest niejednokrotnie tym, co pozwala nam przypomnieć sobie o tym, co ważne, zachwycić się tym, co ulotne, poznać to, co niezrozumiałe i inne od nas samych. Skoro tak trudno jest nam z powodu mniej lub bardziej obiektywnych powodów spotkać się ze światem sztuki, postanowiliśmy aby sztuka przyszła do nas. Może bliskość i łatwość dostępu pozwoli na chwilowe zatrzymanie się i spotkanie z uciekającym światem oraz własnym życiem.

Pragniemy, aby Galeria OPe nie stanowiła konkurencji dla istniejących już w mieście miejsc spotkania ze sztuką, ale była raczej miejscem pierwszego z nią kontaktu, stanowiąc niejako pierwszy krok, który pozwoli naszym gościom wkroczyć z większą odwagą i zaciekawieniem na interesującą drogę odkrywania wrażliwości własnej oraz innych osób

OO.Dominikanie

Wyposażenie galerii

• 24 ramy o wymiarach 50×70
• oświetlenie kierunkowe
• szynowy system zawieszeń

Sponsorowanie wystaw

Zapraszamy do współpracy na zasadzie sponsoringu wyłącznego poszczególnych wystaw-kontakt z kierownikiem galerii.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s